Warning: The magic method Download_Attachments::__wakeup() must have public visibility in /home/users/stowarzyszeniemetroflex/public_html/wp-content/plugins/download-attachments/download-attachments.php on line 106
I Mistrzostwa Świata Służb Mundurowych w wyciskaniu leżąc - Stowarzyszenie Sportowe METRO-FLEX Wrocław

I Mistrzostwa Świata Służb Mundurowych w wyciskaniu leżąc

Wydarzenie na FB

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF we Wrocławiu – arena zmagań I Mistrzostw Świata Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc organizowanych przez Stowarzyszenie Sportowe „METRO-FLEX” oraz Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu. W Mistrzostwach wzięło udział 163 zawodników z Polski i USA, które zostały oficjalnie otwarte w dniu 25.05.2019 r. przez znakomitych gości takich jak Prezydent Wrocławia Pan Jacek Sutryk, Członek Zarządu Województwa Pan Michał Bobowiec, Dowódca 18 Dywizji Zmechanizowanej gen.dyw.dr Jarosław Gromadziński, Inspektor Szkolenia Dowództwa Generalnego płk Robert Woźniak, Rektor AWF we Wrocławiu Pan dr hab. Andrzej Rokita.          W trakcie dwóch dni zmagań zawodnicy podnieśli łącznie 24 tys. 415 kg.

Zdjęcia Szymon Stach:

I część